Závody na Matyldě 2008

Dne 8. 5 .2008 se čtyři členové KaprTeamu Málkov znovu zúčastnili rybářských závodů na nádrži Matylda u Mostu. Za tým nastoupili dá se říct,že již v tradičním složení- Sekura, Lucek, Netvor a Karlos, který jel minimálně obhájit své loňské šesté místo pomýšlejíc na pokud možno ještě lepší umístění . . .

Plán byl asi následující, vylosovat co možná nejmenší startovní číslo a to z důvodu, naší domněnky, že se bude opakovat loňský výskyt čerstvě nasazených kaprů, kdy se nejvíce ryb až na výjimky, nachytalo do startovního čísla 60. Letos však, jak se později ukázalo, bylo všechno jinak…

Vylosovaná startovní čísla byla následující. Lucek č.43,Netvor č.117,Sekura č.143 a Karlos č.187 avšak díky stálému a prakticky bezvětrnému počasí se většina nasazených ryb rozhodla odjet přesně na opačný konec nádrže než byli vypuštěny a to do míst, kde se loni ryby prakticky vůbec nenachytali.Tím pádem měl znovu k hejnu nejblíže zpočátku skeptický Karlos, který se toho také snažil následně vehementně využít. Do dvanácti hodin kdy byl ustanoven konec závodu nachytal celkem 18 kaprů, což nakonec stačilo “jen“ na 8.místo.Ostatní členové družstva skončili naprosto bez ryb…

Karlos byl za svůj výkon odměněn velkokapacitním navijákem značky Cormoran a ostatním členům teamu byla poskytnuta pouze “cena útěchy“ a to na dece nad závodištěm od opalující se neznámé slečny . .

Na rybářské závody na nádrži Matylda vyrazíme znovu za rok a uvidíme jestli už se i nám,ostatním závodníkům z teamu konečně podaří vyzrát na místní kapříky. . .

 

Za startovní team se loučí Lucek