Zakončení sezóny 2008

Nový rok 2009 se pomalu rozeběhl a my jsme se opět po delší době všichni sešli na společné akci, tentokrát pořádané k ukončení rybářské sezony 2008. Večírek na rozloučenou jsme se rozhodli uskutečnit v sobotu 10.ledna v nově otevřeném bowling centru v Chomutově.

Tam jsme společně v klidu poseděli a prodiskutovali spousty důležitých záležitostí, jakými například byli-diplom za nej kapra, společná výprava v následujícím roce, činnost našeho dětského rybářského kroužku, uspořádání závodů pro děti, zorganizování brigád, účast na rybářských závodech,v olba členů výboru na další dva roky a pod…

Po probrání všeho možného jsme se odebrali zaházet těmi neposlušnými barevnými koulemi a věru byli to někdy výkony hodné mistrů…:)

Ale zpátky k naší organizaci. Myslím, že rok 2008 pro nás byl doposud nejnáročnějším ze všech předchozích, co se týče činnosti našeho občanského sdružení a chtěl bych touto formou všem poděkovat za účast a spolupráci na našich projektech konaných v minulém roce.Ve zkratce bych rád připomenul jednotlivé z nich, tak jak šli za sebou… První byla cesta do Brna na rybářskou výstavu, kde jsme si prohlédli spousty rybářského harampádí a poděkovat zde musím Michalovi za rychlý a bezpečný transport tam i zpět v jeho vozidle. Druhou byl úklid Černovického rybníka, kde jsme společně s dětmi z našeho kroužku uklidili jeho břehy. Díky zde především patří Radkovi, za zajištění odvozu posbíraného bordelu a dohodnutí brigád na ČRS pro následující sezonu. Třetí akcí byli Rybářské závody na Matyldě. Tam jsme malinko nevychytali startovní místa ale i přesto Karlos zabodoval a obsadil po předloňském šestém, pěkné osmé místo. Poté následovaly závody na Račickém kanále. Zde jsme sice vyšli bodově téměř naprázdno, ale i tak zde musím poděkovat Hansovi za nádherný i když dosti krátký a bohužel prohraný feederový souboj s trofejním amurem, který nás všechny nastartoval k dalším třem hodinám marných pokusů o chycení jakékoli ryby…:) Pátou společnou akcí byl úklid rybníku Hliniště.Ti z nás kdo se zúčastnili této letní brigádky si velmi dobře pamatují stejně jako já co to bylo za dřinu, když jsme tahali utopené pneumatiky všech rozměrů z vody na břeh…

Šestou společnou akcí byl výlet do ZOO a Mořského světa v Praze. Perfektně zorganizováno a nemělo to chybu. Snad něco podobného zopakujeme i v tomto roce. Pak následovali prázdninové Dětské rybářské závody v Zelené. Opět bezproblémový chod díky Radkovi, Milušce, Huekovi, Michalovi a Sekurovi.

Závěrem bych chtěl velmi poděkovat Obecnímu Úřadu v Málkově za celoroční podporu našeho občanského sdružení, Huekovi za chod a údržbu našich internetových stránek a Milušce, jakožto velmi zodpovědné hospodářské pracovnici a především jako nejlepší, nejvyhlášenější, nejjasnější a nejstatečnější nástěnkářce v širokém okolí…:) S přáním pevného zdraví a spoustou nachytaných ryb v novém roce 2009 se loučí místopředseda Lucek.