Dětské závody 2014

V polovině září KaprTaem Málkov uspořádal tradiční rybářské závody, tentokrát již osmí ročník.
Jako lokalita pro uspořádání se nám naskytl asi 1ha soukromí rybník v obci Černovice, takže naše očekávání, co se týkalo možností ulovení ryb, bylo tím pádem značné…
Sraz byl opět v půl deváté a z důvodu špatné předpovědi počasí jsme na nic nečekali a po rychlém rozlosování se začalo ihned lovit.


Bohužel naše očekávání po první hodině, kdy nikdo z dětských závodníků neměl ani ťuk vzalo za své a po další hodině bylo zřejmé, že ten kdo uloví jakoukoliv rybu, může myslet na stupně vítězů.
Jako první prolomila smůlu Simonka Pilíková, která chytla malého okouna na žížalu a rázem se děti začaly znovu více snažit. Další kdo měl úspěch, byl Alex Kloužek, který po urputném boji zdolal pěkného lysáčka 47 cm.
Na to zareagovala opět Simonka, která vylovila dalšího okouna a k dostižení Alexe jí chyběli už jen pouhé 3cm.V té době ovšem ještě nikdo netušil, co se odehraje půl hodiny před koncem závodu!

Natálka Mižičková za pomoci svého taťky zdolala krásného kapra 73 cm a o vítězi bylo rozhodnuto.
Ostatní děti, ale také neodešli s prázdnou, pro všechny byli připraveny tašky s dárky od sponzorů takže nakonec nebyl nikdo smutný.
Tímto chceme moc poděkovat firmám kola Dvořák a instalatérským potřebám Mareš za poskytnutí pěkných cen a také děkujeme rodině Beranů z Černovic za umožnění pořádání akce na jejich rybníčku.

 

 

 

Samozřejmostí bylo občerstvení pro všechny zúčastněné v podobě buřtíků a limonády, které mělo pod palcem naše sdružení.

Za rok opět nashledanou