9. ročník Dětských rybářských závodů

Přišlo září a náš spolek opět uspořádal již tradiční dětské rybářské závody…

Pro tento rok byl zvolen nám dobře známí a pro tuto akci osvědčený soukromí rybníček v naší obci. Tato voda je dobře zarybněna kaprem a bílou rybou a tak zde o úlovky nikdy není nouze.

Sraz závodníků byl stanoven na 7.45 a jak děti postupně přicházely losovaly si startovní čísla. Samotný závod pak začal v 8.00 a nedlouho poté přišli první úlovky…Bodovaly se všechny ulovené ryby a tak měl rozhodčí chvílemi co dělat aby stíhal obíhat závodníky s jejich úlovky.

V tomto duchu se neslo celé dopoledne a až na několik málo dětí si všechny chytily tu svojí rybku…

Samotný konec závodu byl vyhlášen ve 12.00 a nastalo přepočítávání jednotlivých úlovků.

První místo tak obsadil Matyáš Mihaliga za 74cm nachytaných ryb. Druhé místo Saša Kadeřábek a třetí místo Míša Mihaligová, ale žádný závodník nemusel být smutný. Díky celoroční přípravě a sponzorskému daru firmy MIKBAITS byly ceny připraveny pro všechny děti i ty co měli tu smůlu a za celé dopoledne nechytili byť jedinou čudlu…

 

 

 

 

 

 

Všem ještě jednou díky a za rok opět na viděnou…