Jak to všechno začalo

Neoficiální vznik KaprTeamu můžeme datovat na konec září roku 2006 kdy se uskutečnila první společná výprava za kapry na vodní nádrž Sedlec nedaleko naší obce a tam také padl první návrh na založení našeho spolku…Od myšlenky ke vzniku sdružení byl už pak jen malý krok a tak jsme oficiálně vznikly zaregistrováním na ministerstvu vnitra v únoru roku 2007.

Jsme parta lidí, co ráda posedí u vody a chytá všechny možné druhy ryb všemi možnými způsoby, ale prioritou byl a vždy bude kapr a snad i proto jsme se rozhodli založit náš kaprařský spolek. Většina z nás se rybařině věnuje již od dětství a tomuto krásnému koníčku se chce věnovat i nadále prostřednictvím KaprTeamu.

Naší hlavní prioritou je nejen prezentace Málkova jako obce, která podporuje sport a kulturu ale i pořádání různých rybářských akcí pro děti a mládež, účastnění se rybářských závodů, dodržování všech pravidel sportovních rybářů, jakým je například pravidlo K 70 ale také ochrana zeleně a životního prostředí v okolí vod…

A tak vstupte a posuďte samy, budeme Vám vděčni za Vaše náměty a připomínky…