Členové

Luděk Šíl
Předseda
Jsem podnikatel a také místopředseda (od 1.1.2011 předseda)KaprTeamu, jmenuji se Luděk Šíl alias lucek a bydlím v Penzionu v Málkově kde podnikám a mohu si již dovolit i vlastní pokoj. Mí stálý hosté jsou členové Kaprteamu a občané bývalé NDR. Zájmy: rybaření, fortuna, pořádání rautů pro mé přátelé... ...Tak s rauty a podnikáním je konec…z pokojíku se stal klasický 3+1 a začal jsem pracovat jako každý normální člověk v této zemi, což sebou přináší spoustu sociálních výhod.
Petr Vlček
Webgrafik - Místopředseda
jsem počítačový maniak Petr Vlček alias Huek. Se svým pc jsem prakticky srostlý a snad i proto mám v KaprTeamu funkci WEBgrafika. Již leta hraji stále stejnou hru, dá se říci, že jsem mírně závislý, což mě ovšem můj osobní lékař, prof. Chocholoušek vyvrací... ...A protože čas jde neúprosně dál, tak jsem konečně po letech přestal hrát a oženil se…teď už si hraji jen s manželkou…
Vladimír Hošta
Podebírač
Jmenuji se Vladimír Hošta, alias Vladko s funkcí podebírač a bydlím v bytě pro sociálně slabší vrstvu. Mou zálibou je hlavně počítač a rybaření, jezdím s každým kdo má místo v autě, ale narvu se i do kufru. odměnou za svezení je líbezný zvuk z mé kytary......Jsem stále v jednom kole…členství v KaprTeamu, hraní v Maruška je pryč (místní hudební uskupení) a k tomu ještě šetření na mé vysněné Mondeo mě nenechá v klidu spát…
Karel Malý
Zavážeč
Jsem malý velký muž Karel Malý, na rybách nejraději spím, jím a piji, a jsem opravdu velký dříč, proto jsem dostal funkci zavážeče. Moje přezdívka je Karlos a bydlím v se svojí milovanou přítelkyní. Mezi mé nejnavštěvovanější místa patří Penzion a lékařské ordinace všeho druhu... ...Zelenou jsem vyměnil za Málkov a Penzion za Restauraci na Radnici…těch změn bylo víc, ale to nejdůležitější se nezměnilo…jsem stále velký dříč.
Radek Bach
Učitel - Místopředseda
Mě říkají Bajbus, ale jinak se jmenuji Radek Bach a jelikož jsem nejstarší a všechno vím a znám, mám v KaprTeamu funkci vedoucího rybářského kroužku.Bohužel mám tolik povinností, práce a starostí, že se musím neustále přemisťovat z místa na místo a tak na našich pravidelných rybářských schůzích vydržím průměrně tři minuty.Mým nejoblíbenějším přítelem a kamarádem se stal tuzemský rum, kterého můžu všem jen a jen doporučit!... ...I já si po letech stále připadám jak na kolotoči…i přesto si najdu čas na svůj oblíbený nápoj a rybaření na Sedleci.
Jan Petr
Kuchař
Já se jmenuji Jan Petr ale říkají mi Honza Vrba alias Hans Vrbič. Bydlím na pokraji ghetta,ze kterého se snažím i s celou rodinou uniknout do rodné vísky a abych mohl vůbec pomýšlet na to,že se stanu členem KaprTeamu,slíbil jsem ostatním,že budu v teamu velmi rád zastávat funkci kuchaře.Mou nejoblíbenější technikou lovu je feeder a na ten jsem také,po urputném boji zdolal spousty vohromných kaprů 30-40cm... ...Tak už konečně bydlím v Zelené, domeček i s rybníčkem byl vždy mým snem. Bylo to spousty dřiny a odříkání, ale nemyslete si žádná kolaudace nebyla a ani nebude…:)